Taška na fľaše prírodné 14x9x39cm

New

Kraft papier tašky s tunelovým krídlo 1 fľaša veľmi odolné dostupný v 4 farbách-Natural, biela, čierna a Bordeaux polí 250-Bordeaux taška obmedzené na existujúcich zásob-check najprv s naše obchodné oddelenie je stále k dispozícii na predaj

Na sklade

€ 126.69

Kraft papier tašky s tunelovým krídlo 1 fľaša veľmi odolné dostupný v 4 farbách-Natural, biela, čierna a Bordeaux polí 250-Bordeaux taška obmedzené na existujúcich zásob-check najprv s naše obchodné oddelenie je stále k dispozícii na predaj
materiálsulfátový papier
Grammage140grs m2
krídlobavlna

No customer comments for the moment.

Write a review

Taška na fľaše prírodné 14x9x39cm

Taška na fľaše prírodné 14x9x39cm

Kraft papier tašky s tunelovým krídlo 1 fľaša veľmi odolné dostupný v 4 farbách-Natural, biela, čierna a Bordeaux polí 250-Bordeaux taška obmedzené na existujúcich zásob-check najprv s naše obchodné oddelenie je stále k dispozícii na predaj

Write a review

Related Products

Scroll To Top